Muutama päivä tätä vuotta

toivottavasti v.2009 olisi kaikille parempi.
4366
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Eikö olekin täällä ihmiset innokkaita vastaamaan toisten viesteihin?! Ja toivottelemaan hyvää uutta vuotta;-((((oikein kohteliaita vai mitä?!

Äänestä
  • osa hoidossa,ja muissa touhuissa?

    Äänestä

  • Ira¤ kirjoitti:

    osa hoidossa,ja muissa touhuissa?

    nautin kauniista aurinkoisista talvipäivistä ulkona, enkä nökötä sisällä ennenkuin näin pimeän tullen.

    Äänestä

  • Ira¤ kirjoitti:

    osa hoidossa,ja muissa touhuissa?

    Juu ei kaikki voi olla lomilla joulun ja uudenvuoden aikoihin, meillä ainakin töissä on vuodenvaihde kiireisintä; tulee uusia tietokonejuttuja sun muuta. Vanhat pitää saada vanhaan systeemiin ennen vuoden loppua, laskut maksettua ja laskutukset hoidettua. Olishan se kiva ollut lomailla vaikka toi perjantai, mutta ehkä sitten myöhemmin tammikuussa. Taitaa kyllä jokin tauti iskeä, niin vetämätön olo on.=(

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ira¤ kirjoitti:

toivottavasti v.2009 olisi kaikille parempi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu