Polttelen Nerolla joskus jotain, nykyään harvemmin, kun se nero jää möllöttään päällimäiseksi tuohon monitoriin, vaikka kuinka odotan , että se häipyis, niin se on ja pysyy vain ja aina päällimäisenä ja sitä ei voi siirtää, eikä se päästä muita sivuja päälleen...Ei aut muuta kuin sammuttaa kone..
Kysykää, jos jotai jäi epäselväksi, vituttaa niin, että kohta näppis hajoaa
Kysykää, jos jotai jäi epäselväksi, vituttaa niin, että kohta näppis hajoaa
Vastaukset 8
Vanhimmat
ja tapat sen Neron prosessin.
Oletko kokeillut?
Jos Nero ei toimi niin poista se.
Tiedän kyllä tuon CTRL ALT DEL systeemin. siis neron pikkuikkuna joka peittää puolet monitorista jää siihen möllöttään ja CTRL ALT DEL ei posta sitä. Ei auta muuta kuin laittaa käynnistä ja sammuta tietokne, sitikin jää siihen jokin "ohjelma ei vastaa, jo suljet sen menetät kaikki tallantamattomat tiedot" suljen sen väkisti ja sitten avaan tietsikan uudelleen niin sitten kun yritän tuota neroa se joskus jopa tomii. en mä sitä haluu poistaa, polttelen sillä kuitsekii joskus, kn ei paremmastakkan ohjelmast oo tietoa ja tää nero oli mun koneela valmiina, kun sen sain.
ahterista. Poista se ja asenna vaikka cdburnerxp
http://cdburnerxp.se/ ja jos et muuten hoksaa niin kohta downloads
Onko pakko poistaa nero, eikö sen voi jättää sinne varalta jo toi sun antamas poltto-ohjelma ei toimisikaan tai en osaisikaan sitä käyttää
Tuota antamaasi poltto-ohjelmaa ei saa suomenkielisenä
3 käskyä yleensä noissa poltto-ohjelmissa.
Burn (polta) data, audio tai image (levykuva). Noista parista varmaan selviät itsekin.
No minäpäs kokeilen tuota ohjelmaa, mutta vielä kysyn, että onko pakko poistaa nero ?
Mutta mitä teet toimimattomalla ohjelmalla.