Järjestikö Rantaneuvos

jouluaterian äänestäjilleen?
4627
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kyllä järjesti. Äänestäjälleen, ainoalle. Eli itselleen...

Äänestä
  • sanansa mittanen mies!

    Äänestä

ilmaisen aterian, muttei kukaan tullut sitä kysymään,terveisin "Rantaneuvos"

Äänestä
  • Hotellilta kysyin, onko neuvoksen tarjoilulupaus voimassa. Ei kuulemma ollut, joten petyin ihan hirveesti.

    Se rantaneuvoksen näköinen kuvatus siinä Kiannanniemen tien varressa oli ummikko, eikä osannut vastata pyyntööni saada ruokaa. Taas koin valtavan pettymyksen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


lupaamansa kirjoitti:

jouluaterian äänestäjilleen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu