Nykyistä ja menneitä

Huhhahhei

parempaa uutta vuotta kaikille palstalaisille, karvoihin katsomatta.

5

355

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • yx äx

      ja kaikille muillekin.

      T. 1x

    • Dekkari.

      ...vaikkakin pienellä viiveellä...

      Olkoon vuosi 2009 parempi kuin vuosi 2008.

      D:)

    • Äksä...

      Osaan sitä minäkin!

      Hyvää uutta vuotta ja hali hali pusi pusi sinullekin! Miltä tuntuu saada halipusi mahdolliselta scientologilta? Riittääkö suvaitsevaisuutesi? Siinäpä sinulle harjoitusta vuodeksi 2009.

      • Huhhahhei

        nainen, se on ok, jos taas mies, niin ei kiitos. Eikä se, että joku on seonnut huuhaaseen, estä minua toivottamasta hänelle parempaa tulevaisuutta.


      • Äksä...
        Huhhahhei kirjoitti:

        nainen, se on ok, jos taas mies, niin ei kiitos. Eikä se, että joku on seonnut huuhaaseen, estä minua toivottamasta hänelle parempaa tulevaisuutta.

        Meillä on siis hyvä vuosi edessä, mikäli se meistä riippuu... :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      151
      10954
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5230
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2443
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      30
      2143
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1711
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      42
      1554
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      30
      1241
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1176
    9. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      92
      935
    10. TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.

      Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o
      Hindulaisuus
      317
      892
    Aihe