Rasittavaa

kun ei koskaan saa tietää onko toinen kiinnostunut vai ei. Mua ihastuttaa sen toisen pulppuava energisyys ja naisellisuus... ja saatan katsella liiankin pitkään niitä sormia, joilla hän soittaa niin taitavasti. Minkäs teet, kun olet sidottu avioliittoon ja ikuiseen lupaukseen?
1574
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

etsii uutta potkua kulahtaneeseen parisuhteensa. Sitäkö haluat? Näitä kulahtaneita parisuhteita on niin monia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on elämä... kirjoitti:

kun ei koskaan saa tietää onko toinen kiinnostunut vai ei. Mua ihastuttaa sen toisen pulppuava energisyys ja naisellisuus... ja saatan katsella liiankin pitkään niitä sormia, joilla hän soittaa niin taitavasti. Minkäs teet, kun olet sidottu avioliittoon ja ikuiseen lupaukseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu