Miksi vaikka yleistää ei saisi niin sanotaan raaka arvio 98,9% nuorista suomalaisista naisista on niin helvetin ylimielisiä ????!
Minä en ymmärrä olen 21v, jätkä ja mun elämä on naisten takia pilalla en voi luottaa keneenkään enään miks näin ? Tottakai mä aattelen et onhan minussakin vikaa ja varmaan paljon mutta miksi mun kaikilla kavereilla on tyttökaverit jne.. ??? miks kaikki tytöt mitä olen tavannut vaihtaa heti ns. parempaan jätkään kun eteen tulee ??
Kertokaa jtn. olenko minä itse se täysi paska vai onko nykynaiset sitä ?
Ylimieliset nuoret naiset !!!!!!
12
2257
Vastaukset
- .------------
Ei kaikki ole, paskan seasta pitää vaan etsiä helmiä, tsemppiä nuori mies!!!!!!
- vaan17
musta tuntuu lähes samalta tällä hetkellä. joten en kyllä tiedä missä vika itses vai naises
- Niinne
Ei ne naiset teitä sitten paljoa arvosta. Haluaa vaan että on kokoajan joku, ja sitten kun löytääkin sen minkä halua ja saa, niin heippa vaan sinä aiempi.
Tyhmää touhua minusta. - mikey'¨''
Joo ite oon kans tuota ihmetelly.Menipä sitte uus vuosi pilalle ku jäi tyttöystävä rysän päältä kiinni ku se nuoli toista jätkää.Alko pikkusen keittää nii laiton sitte pisteen sille jutulle.Ei tuommoset tytöt kiinnosta
- omfggg9876
turha jätkien sanoo että muijat vaihtaa aina parempiin! itellä kolmesti käyny niin että jätkä vaihtaa "parempaan" muijaan ja tiedän kyllä tapauksia, joissa muija on vaihtanu parempaan jätkään. että ihan yhtä paskoja ollaan.
:(
mutta juu tsemppiä. eti tyttö ja selvitä sen todellinen luonne ennen ku rupeet säätää mtn :)
- Herrahattuöä
...On helvetin oikein teille katkerille nörteille.
- ettää......
Oot jokko helvetin kusipää tai ruma... Tai sitte Sä vää liikut väärässä seurassa ja tutustut aina väärii muijjiin!
- uutena vuotena sua
voivoi.
urputa yksinäs.
et osaa edes toimia ja kaapata naistas. - Nimeni
Jos aletaan yleistää niin yleistetään oikein kunnolla, niin miehissä kuin naisissakin, aivan joka ikisellä on huonoja puolia.
Jotkut pettää, jotkut ei. Aivan niinkuin joillakin on tummat hiukset ja toisilla vaaleat, on pitkiä ja on lyhyitä.
Ihmisiä on kaikenlaisia jos vain jaksaisitte huomioida muutkin kuin nämä joihin "yleensä tulee törmättyä". Tutustukaa, jutelkaa, miettikää vasta sitten tuleeko enemmästä jotain vai ei.
Käyttäkää ihmiset päätänne joka teille on annettu. Kyllähän teidän täytyy tajuta etteivät kaikki naiset eivätkä miehetkään ole samanlaisia.- minnnääääääääää
JUURI NÄIINNN!!! APLOODIT EDELLISELLE!! :DDDD
- anonyyminen
minnnääääääääää kirjoitti:
JUURI NÄIINNN!!! APLOODIT EDELLISELLE!! :DDDD
Kiitos vaan kaikille vastaajille, kiva tietää etten ole yksin asian kanssa vaan löytyy muitakin jotka samaa mieltä.
Tosin eihän sitä sovi alkaa yleistään, koska onhan meissä jätkissäkin sitä vikaa ja myös minussa.
Jospa se joskus vielä sattus kohdalle "se oikea"
Eihän mitään väkisellä saa... - piiristä
anonyyminen kirjoitti:
Kiitos vaan kaikille vastaajille, kiva tietää etten ole yksin asian kanssa vaan löytyy muitakin jotka samaa mieltä.
Tosin eihän sitä sovi alkaa yleistään, koska onhan meissä jätkissäkin sitä vikaa ja myös minussa.
Jospa se joskus vielä sattus kohdalle "se oikea"
Eihän mitään väkisellä saa...Ei pahalla mutta etsit selkeesti "vääränlaisia naisia" joita ei kiinnosta asettua on meitä kunnollisiakin onnea etsintään
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin kun katsoit salaa ja
Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku504154Katu täyttyy...
Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt351959Eduskunnasta tippuneet kokoomuslaiset nostavat eniten sopeutumisrahaa. Kyllä veroeurot kelpaavat.
Sopeutumisraha on eduskuntatyön päättymisen jälkeen maksettava etuus, jonka tarkoituksena on tukea entisiä kansanedustaj1531346- 1541232
Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."
No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti421024- 192992
Sari Multala teki "riikkapurrat"
Sekoili humalassa Ruisrokissa kuten Purra Lohjan torilla. Kovia dokaamaan nuo nykyiset ministerit.229976- 80947
- 55820
Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"
Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm122815