syöttöjä

Paljonko olette ottaneet tehoa irti 8000-sarjan valtroista ja onko polttoaineen kulutus muuttunut oleellesesti
1510
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ajatuksena lienee mahoton voima? Arvokkaampi lasti kertyy solmuun kierretyistä sisuskaluista ... Jos koneen heittää romukoppaan 900h välein, löpölasku on sivuseikka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lisää kirjoitti:

Paljonko olette ottaneet tehoa irti 8000-sarjan valtroista ja onko polttoaineen kulutus muuttunut oleellesesti

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu