MITES TEILLÄ PANEE?

KESKEN, VOI VOI
41507
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

En oo saanu pitkään aikaan joten aloin tissuttelen. Tissuttelusta taas aiheutuu se että en ainakaan saa, tekosyy mukamas?
Menen kohta vieraisiin.

Äänestä

ku Singeri, eikä nukuta silmällistäkään.

Äänestä

Minä olen 60 ja seksi maistuu,vaimo on nuorempi,ja aktiivinen,tärkeintä meillä on voimakas tunnekemia toisia kohtaan,ilman sitä tuskimpa tulis mitään.

Tärkiää on myös molemminpuolinen siisteys eli alapää pitää olla aina siisti ja puhdas.

Hyvä yleiskunto ja positiivinen asenne auttaa erillaisissa elämäntilanteissa,ja antaa jatkoaikaa elämän eri tilanteisiin.

Hyvää uutta vuotta kaikille,ja tipatonta tammikuuta.

Äänestä
  • Noin sen pitää olla!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MEILLÄ NUKAHTI kirjoitti:

KESKEN, VOI VOI

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu