Elikäs.. Saldoa skypetilillä 10e, soitetut puhelut arvolta 0.06e, niin pitääkö tuo maksaa jotenkin vai veloitetaanko suoraa tosta tilistä? ku toi 6senttiä on siellä puheluhistoria kohdassa.
Miten puhelu "maksetaan"?
4
1155
Vastaukset
- ..soitellaan..
Kyllä se kuluu sieltä tililtä suoraan maksut mitä soittelet, ei tarvitse erikseen mitään maksella.
- hexx
saldo edelleen 10e. Ja tuo 6sentin puhelu historiassa, koska menee saldosta?
- ..soitellaan...
hexx kirjoitti:
saldo edelleen 10e. Ja tuo 6sentin puhelu historiassa, koska menee saldosta?
..jaahas, sitäpä en osaa kertoa koska menee, vai meneekö koskaan, parempi tietysti niin.
Mutta kyllä se saldo pienenee kun lanka/kännypuheluja soittelet. - Skypen käyttäjä jatkuvasti.
..soitellaan... kirjoitti:
..jaahas, sitäpä en osaa kertoa koska menee, vai meneekö koskaan, parempi tietysti niin.
Mutta kyllä se saldo pienenee kun lanka/kännypuheluja soittelet.Skypellä soittaessani suomalaisiin "lankapuh" n:o vaikka ei puheluun vastakaan? tätä on tapahtunut tänään viimeksi n. 60senttiä saldo väheni ja samoin aiemminkin tässä talven kuluessa olen havainnut saman asian, elikä alkaako laskutus heti kun yrittää soittaa ja onko ihan sama yhdistyykö puhelu tai ei??
Olen kirjoittanut tästä "Skypen asiakas" alveluunkin mutta ei sieltä miitän vastausta ole tullut?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ihanasti alkoi aamu: SDP:n kaula kokoomukseen jo 6,9 %-yks
Lindtmanin I hallitus on tukevasti jytkyttämässä laittamaan Suomi kuntoon Orvon täystuhohallituksen jäljiltä, jonka kann2652122Olen niin kesken
Omien asioiden suhteen etkä voi odottaa loputtomiin. Mun on muutenkin niin vaikea suhun luottaa vaikka joku ihme syvyys161520Tietääkö joku ylläpidosta?
Miten näillä palstoilla tomii tuo ylläpito, onko sitä yli päätään olemassa vai ovatko huhut totta että on palstan kirjoi2101297Auttaja paikalla. Kerro huolesi. (Osa 2)
Voin auttaa sinua näkemään tilanteesi uudesta näkökulmasta. Voin antaa lohtua, toivoa ja rohkeutta. Olen elänyt maan pä1851145- 711031
Nainen olet ensimmäinen tarpeeksi vahva
joka kestää tämän kokonaisuuden, minut. Persoonani, tunteeni, kipuni, pelkoni. Olen aina pidätellyt itseäni ja antanut v60943TTK:sta tippunut Sara Siipola rehellisenä Jurza-open kanssa: "Että jaa, siinäkö..."
Tippuiko oikea TTK-pari ensimmäisenä? Joka tapauksessa iso kiitos tansseistanne Sara ja Jurza Tanssii Tähtien Kanssa -p18914- 51856
Martina ei mennyt naimisiin
IS 17.9: Martinan häät peruuntui, tajusi, ettei ollut oikea aika. Rahat meni hevosiin. On edelleen parisuhteessa Yhdysva126840Mä tuun aina rakastamaan sua J
Mutta en pysty kertomaan, että mikä mulla on hätänä. Mä en kertakaikkiaan pysty. Joskus naureskelit muiden ihmisten vai61823