Kuopio chätin miitti goes Varkaus

susan2x

Moikkelis moi ja oikein hauskaa kuluvaa vuotta kaikille! Siitä on aikaa kun viimeks miittiä järkkäilin ja nyt sit sellaisen ajattelin järjestää. 21.2.2009 lauantaina juuri ennen laskiaissunnuntaita ja kaupunkina olisi vaihtelun vuoksi Varkaus. Paikan Varkaudessa ilmoittelen sitten vähän lähempänä mutta toivotan kaikki kynnelle kykenevät lämpimästi tervetulleeksi.
Terkuin susan2x

4

1543

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • *Welli*

      Olis kuitenki parempi ku suurin osa porukasta on täältä. Harva varmaan jaksaa etemmäs lähtee.

      • susan2x

        Eli kyllä se ny vaan on se miitti tääl varkkilassa tahdoitte sitä tai ette ja eihän näis miitteissä ole pakko olla paikalla jos ei tahdo. Vaihtelu virkistää eiks je:)


    • susan2x

      Elikkäs paikka olisi Oscar's family ja minä ja Manna ollaan siellä sit yhessä pitkässä pöydässä teitä odottelemassa. Kellon aika voisi olla vaikka 20.00 ja siitä sitten etiäpäin tappiin asti :)Teretulemast Varkkilan yöhön muruset:)
      Terkuin susan2x

      • susan2x

        Heissulivei muruset!Nyt tietenkin kävi sitten niin että allekirjoittanut eli susan on sairaana ja mannaryynisellekkin tuli esteitä eli me miitin järjestäjät ollaan nyt sitten poissaolevia miitistä eli ketkä ny sit tahtoo sinne oscariin mennä kasilta huomen ni ei ku bailaamaan vaan mutta mun ainakin täytyy yrittää parantua tästä ihanasta flunssasta iha kotona peiton alla :(Harmittaa mutta minkäs teet elämä on välillä tällasta, paremmalla onnella seuraavalla kertaa :)Muiavaa kevään odottelua muruset!


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ootko nainen noin mustis musta

      Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t
      Ikävä
      74
      4988
    2. Sen kerran kun siellä käyn

      Voisit olla paikalla💚💛☘️
      Ikävä
      33
      2781
    3. Kumpa tietäisin. Miehelle.

      Vieläkö toivot jotain viestiä, vai suutuitko taas...kun...🤔
      Ikävä
      40
      2544
    4. Ajattelen sinua tänäkin iltana

      Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin
      Ikävä
      26
      1953
    5. Kauan säkin jaksoit

      Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐
      Ikävä
      40
      1862
    6. Miksi kaipaat

      Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?
      Ikävä
      29
      1709
    7. Sä olet nainen kuuluisa..

      ..etkä mitenkään hyvällä tavalla.
      Suhteet
      90
      1703
    8. Joel Harkimo ja Janni Hussi eroavat

      Tämä on ilon päivä 😊
      Kotimaiset julkkisjuorut
      166
      1583
    9. Mietin tässä T....

      Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..
      Suhteet
      24
      1348
    10. Miehelle...

      Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät
      Ikävä
      94
      1210
    Aihe