Eli en onnistunu tänne lataamaan joten tein tollasen blogin mihin sit kopsasin jutun. käykää lukemas
http://tyttosentarinoita.blogspot.com/
kirjotanko lisää vai jääkö tohon?
Nähdään maanantaina
tyttödjbksdbk
3
10730
Vastaukset 3
- hank74
Kyllähän tuota lukee, hyvä alustus eikä se kiihoittavinkaan osa jäänyt liian lyhyeksi.
- vautsi Wow
samalla kannalla todellakin,eikun uutta peliin vaan.Tarinaasi oli kiva lukea.
- pöplö
Tuo oli ihan hyvä stoori, ehkä voisit vielä kuvailla enemmän myös naista. Pieniä yksityiskohtia; miten pukeutunut, millainen meikki jne.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taas uusi PS:n rasismiKOHU!
Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a5311062- 60691
- 53594
Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!
Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o160593Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.
Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä166568Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo
Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.244562Katotaan miten jaksat tätä
Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.84542Tiedätkö mitä mies
Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut20476Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!
Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht188472Naisten liian suuret vaatimukset?
Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta98469