mistä saa arabian teema astiolle sopivia ritilöitä kun standardi ritilöissä ne kaatuu?
kuivauskaapin
ritilät
3452
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
olemaan ostamatta ritilöitä. mielestäni niistä on enemmän haittaa kuin hyötyä. itse olen rakentanut kaksi keittiötä hiljattain ja molemmista olen ottanut ritilät pois ja korvannut hyllyillä. ne muutamat astiat mitkä pitäisi kuivauskaapissa kuivattaa voit kuivattaa pyyheliinan päällä pöydällä tai kuivata samantien kaappiin. minulta siis saisit kahdet uudet,mutta teemat ei niissä pysy.
ongelma täälläkin. En ole vielä löytänyt sellaisia, joissa teemat pysyisivät paikallaan, varsinkin ne murokulhot. Joissakin ne pysyy paremmin muttei kunnolla missään. Kerrothan tänne jos löydät sellaiset jostain.
Meillä vaihtui taannoin keittiökalusteet. Waristerilta ostettiin. Muita en ole koittanutkaan, mutta ainakin murokulhot pysyvät hyvin :) Näyttäisi olevan myynnissä myös pelkkiä ritiläsarjoja verkkokaupassa 60- ja 80-senttisiin kaappeihin.