legend

olen jaksossa kazakhstan.mulla on semmonen kiinteä lasertykki toiminnassa.vastapuolen "terassilla"on kolme sotilasta joilla on kilvet suojanaan.mitä mun sillä laaseritykillä pitäis tehdä,että pääsis jatkamaan peliä?kiitti jo etukäteen!
1219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sillä lasertykillä saa otettua laatikon tai tynnyrin. Täräytä niitä sotilaita tynnyrillä tai laatikolla. En tiedä millä pelaat mut PC:llä se toimii näin: paina H kirjainta niin se tesla ottaa laatikon tai minkä nyt sitten otatkin. Sit kun painat G kirjainta niin se tesla ampuu sen mikä sulla sit on otettuna.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

olen jaksossa kazakhstan.mulla on semmonen kiinteä lasertykki toiminnassa.vastapuolen "terassilla"on kolme sotilasta joilla on kilvet suojanaan.mitä mun sillä laaseritykillä pitäis tehdä,että pääsis jatkamaan peliä?kiitti jo etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu