Makuunin franchising

Olisin kiinnostunut kuulemaan, että tienaako ja tienaako miten Makuunin franchising-yrittäjä? Minkälaiset prossat menee ja tulee? Makuuni lupaa kaiken tarvittavan pääomankin, joten helpolta kuulostaa..
2733
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

tiesitkö että makuunin toimitusjohtajaa epäillään törkästä veroihin liittyvistä petoksista...

saattaa koko pulju mennä pian nurin kun on niin hitosti velkaa heillä

Äänestä

luulen että yksin ei kannata. Jonkun kahvilan tai muun lisukkeena ehkä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Harkitseva kirjoitti:

Olisin kiinnostunut kuulemaan, että tienaako ja tienaako miten Makuunin franchising-yrittäjä? Minkälaiset prossat menee ja tulee? Makuuni lupaa kaiken tarvittavan pääomankin, joten helpolta kuulostaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu