meksikoon

matkaajat

moi,haluaisin tietoa carmen inn hotellista,onko kukaan ollut siellä,millainen hotelli,entä aamukahvi,ollaan menossa sinne tammikuun puolivälissä.

3

981

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Carmen Innissä yöpynyt

      Carmenn Inn on mukava hotelli! Työntekijät aurinkoisia ja auttavaisia. Aamupalalla oli tarjolla erilaisia mehuja, jukurtteja, hedelmiä, leipiä, muroja jne buffetpöydästä. Viikon asustelin hotellissa ja erittäin tyytyväinen olin. Huone oli siisti ja iso ja hyvällä paikalla (läheltä löytyy monta isoa ruokakauppaa ja ostoskatu ja uimaranta). Pelkkää hyvää sanottavaa vain! :)

    • Carmenista

      Että hotellista saa pyydettäessä pyyhkeet lainaan kun lähtee rannalle. Lisäksi, ainakin vuosi sitten, sai joka päivä drinkkilippuja joilla sai alennuksia (muutenkin halvoista) juomista tietystä hotellin lähellä olevasta rantabaarista (nimeä en muista, mutta hotellin työntekijät opastavat).

      • matkakuume..

        ollaan sunnuntaina lähdössä PDC;n ja samaan hotelliin. Kuulostaa hyvälle kun kuuli et hyvä valinta on:) Aamupalakin kuulosti riittävälle.
        Eli pyyhettä ei tarvitse rannalle mukaan ottaa, ymmärsin?
        Mites fööni yms, käykö meidän laitteet ilman adepteria? tai saako hotellista lainaan?
        oliko kassakaappi huoneessa vai respassa?
        Millainen matkabudjetti oli teillä?
        Kiitos tiedoista!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      51
      2264
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      25
      1058
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      82
      972
    4. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      914
    5. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      54
      883
    6. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      873
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      126
      853
    8. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      773
    9. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      759
    10. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      753
    Aihe