Pakoputkien ulostulot tulevat sieltä "penkin alta".
Eikö jossakin ducatissa? Entä muissa?
Eikö jossakin ducatissa? Entä muissa?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
honda, kawasaki, suzuki, yamaha, triumph, bmw, aprilia........................
Tai siina se pakoputki on satulan paalla...tai siis ei kun voihan se olla ja onkin myos sisaantuloputki meilla omalaatuisilla.
en tarkoita crossi pyöriä. Kyselen että missä katupyörissä ne pakoputken ulostulot on siinä penkin alla... Ja takarenkaan yläpuolella.
honda,kawasaki,suzuki,yamaha,bmw,aprilia.sitte niitä on vielä hondassa,kawasakissa,suzukissa,yamahassa ja apriliassa.nii ja bmweessä.sullahan on netti auki ni kato sieltä äläkä kysele täällä tyhmiä.
Löytyihän niitä kun vähän etsi. Löysin itselleni ensimmäiseksi pyöräksi yamahan R1:sen. kaupat tehdään lauantaina ja sitten odotellaan vaan kesää ja ajokelejä.
lyijypainot ainakin aluksi etupäähän noin niinku lisäpainoksi kun tuppaa olemaa kevyttä kamaa toi r1 keulastaan......liikaako tehoja kun tuo etunakki pysyy irti maasta suht helponlaisesti.