Onko kokemusta kampaajaajista Patongilla. En tarkoita nyt niitä "tupsuttelijoita" jotka ovat hierontapaikoissa, vaan oikeaa ammattilaista leikkaamaan ja värjäämään hiukseni uuteen kukoistukseen. Jos voit suositella jotain olisin hyvin kiitollinen. Asiallisista vastaajille KIITOS.
Patongin
Kampaamot
4679
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Banthai Beach Resort & SPa. Siinä Patongin eteläpäädyssä,Pizza Companyn ja McDonaldsin kohdalla. Käänny siitä hotellille päin ja kampaamo on kujan oikealla puolella ennen hotellin piha-aluetta.
Siis minkähintaista ja onhan asiallista toimintaa?Huorat ei kiinnosta pätkääkään.
Patongilla on iso ostoparatiisi jossa on esim: Robonson, Carrefour ym kansaivälisiä liikkeitä. Tokassa kerroksessa, Siellä maksoi värjäys 900 bht, alle 20€. Trendikampaamo, muodikkaita paikallisia ja länsimaisia asiakkaita. Siellä kauppakeskuksessa oli muitakin kampaamoja ja kauneussalonkeja!
Oli muutenkin kiva käydä paikallisella "ostarilla" ihanan viileää ja lukuisia ravintoloita.
Shoppaajan unelmapaikka!
Kampaamoita löytyy useitakin,mutta vaimoni kävi Jungleceylonssa ja oli todella tyytyväinen. Kampaamo oli tavaratalon 2 kerroksessa ja oli päällepäinkin fiksun näköinen. Itse odottelin sisäpihalla kuunnellen musikkia ja nauttien kylmästä Shingasta.