Moikka!
Yritetäänpä nyt näinkin:
Hauska, huumorintajuinen ja rento sinkkunainen Helsingistä etsii uusia mukavia ystäviä pääkaupunkiseudulta.
Haluaisitko menoseuraa yöelämään, kahvittelu ja hengailuseuraa kaupungille ja ylipäätänsäkin uuden tuttavuuden, ystävän tai kaverin?
Ole avoin ja reipas ja ota yhteyttä:D
Olen itse kaikinpuolin normaali, menevä 32-vuotias nainen. Olethan suht samankaltainen ja parhaimmassa tapauksessa vielä sinkkukin?:)
Ja HUOMIO! Etsin uusia kavereita, en treffiseuraa!
-Marika-
sonjamavika(ät)suomi24.fi
Sinkkuystäviä Helsingistä?
Hauskaa:)
3
789
Vastaukset
- Ei niin hauskaa!
Näköjään Suomi24-meili ei toimi tänäänkään..
- -Marika-
Hei!
Edelliseen lisäys jälkimmäisen kirjoituksen ansiosta...Eli koska Suomi24-posti ei tosiaan näytä toimivan, tässä vaihtoehtoinen osoite:
[email protected]
Uusia tuttavia, ystäviä ja kavereita odotellen,
-Marika- - tenn25
Oliko sulla jotain toivomuksia iän suhteen?Itse olen 25v ja miespuolinen joka kaipaisi uusi tuttavia/seuraa lähteä ulos.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p586652Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3485733Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1715355Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1505133Epäonnistunut "Tuppurais-operaatio" kaatoi Purran hallituksen
Persut yrittivät viimemetreillä häivyttää omaa täydellistä epäonnistumistaan syyttämällä opposition edustajaa nimettömil204380Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite463065Ostaisitko sinä rempattavan asunnon Italiasta tai jostain muualta ulkomailta, mistä?
Ella Kanninen on tehnyt Italiassa asuntokaupat. Hän kertoo Instagramissa kierrelleensä viime kesänä Toscanassa katselema202866Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill282677Jenni Alexandrova ja Toni Lähde ratkeavat liitoksistaan - Tällainen on uusperhe!
Radiojuontaja Jenni Alexandrova ja Diili-tuttu Toni Lähde ovat pariskunta, joka elää uusperhearkea. He ovat ostaneet uud32648- 792306