huntingunlimited2009

aleksi11

onko siinä multiplayeria??

5

436

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ja se on

      muutenkin ihan täysin perseestä.

      Jos haluat hyvän metsästyssimulaation, mitä tuo Hunting unlimited ei ole, niin hommaa Deer Hunter 2005. Sitä ei nyt taida saada muualta kuin netistä, joten sellaiset säädöt joudut etsimään itse.

      Vasta tullut Deer Hunter Tournament on haukuttu ihan paskaksi ja niin se onkin ainakin default levelien ja gameplayn osalta, mutta katsotaan nyt jos ne saavat tehtyä siihen map editorin ja päivityksiä.

      • HU2009

        Tuo peli on hyvä. Kyllä ite pelaisin Deer Hunter 2005 ja Tournament mutta eivät toimi. Ja on tuossa HU2009 multiplayeri. Lataa sivuilta turnauksia jonka kautta saat pisteesi nettiin. Sinne vain!


      • sulla noissa
        HU2009 kirjoitti:

        Tuo peli on hyvä. Kyllä ite pelaisin Deer Hunter 2005 ja Tournament mutta eivät toimi. Ja on tuossa HU2009 multiplayeri. Lataa sivuilta turnauksia jonka kautta saat pisteesi nettiin. Sinne vain!

        DH2005:ssa ja Tournamentissa on?


      • afsdfsddsas
        sulla noissa kirjoitti:

        DH2005:ssa ja Tournamentissa on?

        mistä saa ton tournamentin ?? saako kaupasta en oo nähny misäää...linkkii vaaa


      • suomalaisesta
        afsdfsddsas kirjoitti:

        mistä saa ton tournamentin ?? saako kaupasta en oo nähny misäää...linkkii vaaa

        kaupasta. Olen ilmoittanut ja kirjoitellut kyselyjä lähetellyt että tilaavatko ja aina tuli vastaus että ei kiitos, ei kannata kun on niin vähän ostajia.

        Tietenkin saat sen käyttämällä luottokorttia ja tilaamalla ulkomailta, jolloin se tulee paljon kalliimmaksi kuin se 20$ mitä se amerikoissa maksaa.

        Netistä saa tietysti kun imuttaa, mutta et saa päivityksiä etkä pääse pelaamaan nettiin. Mutta kyllä sen pelin huonouden huomaa jo ilman päivityksiä tai nettipeliä, joka on siis sellainen turnausmoodi, jossa hyppäät kartalle, ammut isoimman, lähetät tiedot palvelimelle, lataat taas kartan, ammut isomman, lähetät tiedot nettiin jne jne jne. Vitun tylsää ja järjetöntä kun nolifet pysyy päivästä toiseen listojen kärjessä.

        Jos sinulla on DH05, niin suosittelen ihan suosiolla jättämään tuon tournamentin kokeilematta vaikka on saman porukan tekemä. Minulla on paljon metsästyspelejä ja tournament on ehdottoman paska, jopa paskempi kuin cabelasin räiskintäpelit vaikka nekin on huonoja. Pelasin sitä viikon pari kun se tuli ja sen jälkeen ei ole kiinnostanut kuluttaa aikaa sen kanssa. Se on tehty selvästi konsolille, eli siitä on riisuttu ihan kaikki jutut pois liikkumisen, tähtäämisen ja käyttämisen helpottamiseksi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      21
      10835
    2. Aivan kauheaa

      Veikö koskiuoma taas ihmishengen? Se pitää kieltää!
      Imatra
      40
      8077
    3. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      123
      5211
    4. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      69
      3538
    5. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      112
      3538
    6. Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset

      Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi
      Maailman menoa
      32
      3492
    7. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      61
      3380
    8. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      33
      3137
    9. Jäikö meidän välit

      Mielestäsi Kesken?
      Ikävä
      53
      2464
    10. Olisipa saanut sinuun

      Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak
      Ikävä
      34
      1966
    Aihe