Visa Electron Lontoossa

Nordean Visa Electron - missä käy ja missä ei Lontoossa?
42252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

on ainakin mulla käynyt? Ja automaateistahan sillä saa aina rahaa.

Äänestä

kaikkialla, missä on visa merkki.

Äänestä

Kannattaako Lontoossa vaihtaa rahaa lentokentällä vai ehkä jo Suomessa ennen lähtöä?

Äänestä
  • vaihdat Suomessa tai nostat automaatista saavuttuasia. Halvinta on maksaa kortilla (edullisin kurssi).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hä?tä? kirjoitti:

Nordean Visa Electron - missä käy ja missä ei Lontoossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu