Millaisia kokemuksia teillä on kyseisestä kamerasta? Pitäisi olla vedenkestävä 3m saakka. Uskaltaako luottaa ohjekirjaan?
Iskun-,veden- ja pakkasenkestävä MJU 850.
Kuvatus12
2
682
Vastaukset
- Timba...
Kestäähän tuo vettä. Mutta muistaakseni takuu koskee vain vuoden ja sitä alle vanhoja kameroita. Tiivisteet kaiketi pitäisi vaihtaa vuoden välein. Mutta lueppa mukana tulleesta ohjeesta lisää.
- oinas-um
Elikkä yllä mainittu kamera n.2v käytössä ja vedessä kuvattu ja ei ongelmia toimii vedessä mm.Punaisessa meressä kuvattu 2vk kaloja aina lomareissuilla mukana ja muutenkin rannalla ollessa ei tarvitse jättää rannalle kun menee uimaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua
Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä751420Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa
Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.2481312Martina lähdössä Ibizalle
Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.1521096Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava2551078- 51785
- 65774
Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em62747Miksi mies tuntee näin?
Eli olen mies ja ihastuin naiseen. Tykkään hänestä ja koskaan hän ei ole ollut minulle ilkeä. Silti ajoittain tunnen kui39728Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg
parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤44701- 30647