Iskun-,veden- ja pakkasenkestävä MJU 850.

Kuvatus12

Millaisia kokemuksia teillä on kyseisestä kamerasta? Pitäisi olla vedenkestävä 3m saakka. Uskaltaako luottaa ohjekirjaan?

2

715

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Timba...

      Kestäähän tuo vettä. Mutta muistaakseni takuu koskee vain vuoden ja sitä alle vanhoja kameroita. Tiivisteet kaiketi pitäisi vaihtaa vuoden välein. Mutta lueppa mukana tulleesta ohjeesta lisää.

    • oinas-um

      Elikkä yllä mainittu kamera n.2v käytössä ja vedessä kuvattu ja ei ongelmia toimii vedessä mm.Punaisessa meressä kuvattu 2vk kaloja aina lomareissuilla mukana ja muutenkin rannalla ollessa ei tarvitse jättää rannalle kun menee uimaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      119
      5563
    2. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      277
      2237
    3. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      92
      1803
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1230
    5. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      341
      1207
    6. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      154
      1133
    7. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      105
      1130
    8. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      50
      1129
    9. Toivotko koskaan mies...

      Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.
      Ikävä
      90
      1117
    10. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      114
      1108
    Aihe