J.Lo&Christina

ghkskws

Jennifer Lopez on yksi maailman kuuluisimmista ihmisistä ja popmarkkinoiden oikea talousmahti kiitos muoti-imperiuminsa ja pop-albumiensa,lisäksi häntä on sanottu Madonnan jälkeen viihteen mahtavimmaksi naiseksi. Mutta Suomessa artisti ei taida olla kovin suosittu(tunnettu?),sillä ei juuri herätä puheenaiheita. Ainakin suomi24:n sivuilla kilpasiskot Christina Aguilera,Britney Spears ja Madonna vievät kaiken huomion muilta artistelta/julkkiksilta! Mutta he ovatkin popin kuumin kolmikko ja varsinkin juuri nyt Aguilera vs Spears vertailua käydään jälleen superkuumana! J.Lo taitaa siis jäädä kaikessa upeudessaan kollegoidensa varjoon?

1

699

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • muiden fanit eivät

      pysty haukkumaan. Paitsi ne diivailut ja kohta varmaan eroaa miehestään jne... Mutta Jennifer taitaa olla silti pop "maailman" järkevämpiä ihmisiä, joka ei halua skandaalia elämään ja osaa suhtautua paparazzeihin paremmin. (Kai hänkin tekee yhteistyö)

      Mut pelkkä Suomi ei riitä. Tällä hetkellä mm. Rihanna, Beyonce ovat myös suosittuja niin jenkeissä, Englannissa, myös muualla Eurooppaa.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Karhuryhmä

      Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?
      Jämsä
      28
      3376
    2. Mitä sä pelkäät

      Ettei tää etene?
      Ikävä
      97
      3176
    3. Mitä kaikkea sä

      Olisit valmis tekeen mun eteen vielä? Vai oletko mitään?
      Ikävä
      76
      3014
    4. Raisionkaaren koira hyökkäys

      Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim
      Raisio
      70
      2938
    5. "Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"

      Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m
      Maailman menoa
      53
      2881
    6. Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti

      Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.
      Ikävä
      86
      2648
    7. Ei me saada toisiamme

      Ei vaan saada. On vain haaveita ja uunelmia
      Ikävä
      35
      2470
    8. Mikä on luonteesi parhain ominaisuus

      ja mikä huonoin?
      Ikävä
      57
      2331
    9. Satuit vain olemaan

      Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se
      Ikävä
      43
      2185
    10. Vielä ei ainakaan

      Kukaan muu tunnu miltään sun jälkeen. Olit niin ainutlaatuista
      Ikävä
      32
      1953
    Aihe