tykkääkä tytöt jos mää nuolen
pimppiä?(ennen seksiä)(tai muuten vaan)
mikä tekniikka on hyvä?
ohjeita....
pimppiä?(ennen seksiä)(tai muuten vaan)
mikä tekniikka on hyvä?
ohjeita....
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Todennäköisesti.. Mutta ei tietenkään kaikki. Se on ihan yksillöllistä,joistain se voi olla ajatuksena hyvinkin epämiellyttävä.
Mutta koska suurin osa varmasti tykkää siitä niin kannattaa ehdottomasti ainakin kysyä!
Tärkeintä on olla hellä. Ihan tiedoksi että peniksen päässä on 4000 hermopäätä ja klitoriksessa 8000!
Eli ei imurointia posket lommolla. Hooverit eivät ole toivottuja siellä päin.. Kevyet imaisut on hyviä.
Rytmin täytyy olla tasainen ja mieluummin melko rauhallinen,se aiheuttaa vain aggressioita jos tyyppi vaihtaa rytmiä koko ajan ja nuolee muutenkin levottomasti.
On hyvä vaihdella hiukan sitä että kuinka "täyteläisesti" nuolee. Siis välillä koko kielellä piiiitkiä lipaisuja ja välillä kielen kärjellä nopeaa lirputusta. Muualtakin pitää nuolla kuin vain klitorista..
Musta henkiläkohtaisesti on ihanaa ku tekee kaikkea tuota ja sitten kun haluaa et laukean pyörittää kieltä klitoriksen ympärillä ja työntää sormet samalla sisään. Sen jälkeen ku oon saanu nuolee emättimen suuta ja työntää kielen sisää.
Mutta seuraa tytön reaktioita. Mitä pidempää nuolet sitä onnellisempi tyttö on,eli jos huomaat että hän on saamassa vaihdat hiukan nuolemis tyyliä tai lopetat hetkeksi. Kunhan pidät huolen että jossain vaiheessa saa..=) Ja muista nuolla KEVYESTI vielä senkin jälkeen kun on saanut.
Jos kieli tai leuka puutuu voit välillä hyväillä käsin.=) Kannattaa myös kysellä tytöltä mistä se erityisen paljon tykkäis.=)
K_I_I_T_O_S
Terve minulla on sellainen ongelma että minulla tekee oksennusrefleksin kun nuolen naista olisiko jotain konstia millä saisi homman onnistumaan olen ajatellut jotain voidetta nenään ja väkeviä kurkkupastilleja onko kellään kokemuksia neuvoja ?