Olen (ehkä) lähdössä Kuubaan tammikuun viimeiseksi viikoksi ja olisi kiva saada matkaseuraa.
Olen 4-kymppinen ihan jees-näköinen hetero nainen, mutten mikään vamppi, joten mieskin uskaltaa lähteä mukaani. Pääkiinnostuksen kohteenani matkalla on vanhat autot, muuten olen avoin ehdotuksille.
Jos kiinnostaa, ota yhteyttä osoitteeseen [email protected]
Havannaan vko 5?
1
746
Vastaukset 1
- niitä näkee idässä
Mitä niistä vanhoista autoista, kaikissa taitaa nykyään olla Ladan moottori,oikeita kun ei saa.Kuori kyllä onm puunattu.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Herkkyydestä
Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l3011065Arvaako kukaan?
"Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni61877- 76855
- 71755
- 67701
Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta
Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et40685- 44597
Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä
Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona34587- 42531
- 49529