täälä lomalempipalstalla... Mis on kaikki länsimaalaisten kans koetut romanssit?
Mul on ollu lomaromansseja yhen kanadalaisen miehen kaa ja yhen irlantilaisen miehen kaa, ihania oli molemmat.
Mul on ollu lomaromansseja yhen kanadalaisen miehen kaa ja yhen irlantilaisen miehen kaa, ihania oli molemmat.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ensinnäkin palstan ainoa sallittu aihe on suomalaisten naisten keihäsmatkat turkkiin.Ja niistäkin saa puhua vaan positiiviseen sävyyn.
Toiseksi ei suomalaisilla naisilla ole suhteita/romansseja normaaleihin ulkomaalaisiin miehiin.On vain muslimeja&afrikkalaisia.Sinä olet harvinainen poikkeus ja siksi eriskummallinen tapaus.
miehiä pääosin. Kerran yksi jenkki oli alanyassa mikä oli jotenkin erillainen. Vasta loman lopussa sain miehen käyntikortin milloin tajusin hänen olevan muualta, kun turkista. Sitä aluksi ihmettelin kun normaali hienhaju puuttui. En kehtaa sanoa hajusta välimerenmiehille mitään, ettei ne loukkaannu. Käytän vaan ite paljon voimakkaita hajuvesiä, jotta haju osittain peittyy.
no onneksi olkoon vaan johan on syytä kehua,kyllä niitä romansseja saa kukavaan aikaiseksi ei tulisi mieleenkään tuommoisella kehua:)
romanssit ovat saatu aikaan vain turkkilaisten kanssa;)
En millään kehtaisi itseäni rasittaa tällä paskanjauhannalla mutta mistä sä tunnet minut niin hyvin että osaat puhua että "teidän romanssit"??ja turkkilaisten kanssa...hei haloo.puhu tästä eteenpäin vaan omasta puolestasi.
Eihän edellinen kirjottaja sinua tarkottana,vaan niitä tyhmiä tyttäjä jotka kirjottaa lapsellisia rakkaustarinoita turkinpojista.
Tjaah,selvä
kyllä musta on mustaa vaikka voissa paistais.totean vaan suoraan sen.kannattaisi muidenkin kokeilla lomaromanssia kaukomailla,ukollehan voi taas esittää ja sanoa mitä itse haluaa.ja kyllä se on sen tähänkin asti uskonut ja voihan sitä aina teeskennellä intiimissä tilanteessa ja voi muistella vaikka vanhoja reissuja samalla.