Vinkkejä ja ideoita kaivataan...on lähinnä Alkosta saatuja 6n plon lootia. Olen laittanut saranoita ja petsannut..mitä muuta??
Puiset viinilaatikot
3
2238
Vastaukset
- vihje...
Kasaa niitä päällekkäin ja vieretysten ja tee niistä hyllykkö, jossa on myös kaappeja. Kerroit laittaneesi saranoita, josta päättelin niissä olevan kannet.
Kansista voi tehdä myös kehykset, jos haluat lasi- tai peiliovet. - Mamasha
Minusta vanhat viinilaatikot (jos ovat isoa mallia) sopisivat hyvin esim. yöpöydiksi kapealle sivulle nostettuna, jolloin ovat edestä auki, pitkät sivut sivuilla). Kauniita olisivat esim. valkoisella kuultomaalilla (semmoisella petsin tapaisella) käsiteltyinä. Ja vielä, jos niistä vähän kuultaisi valmistajan tekstit petsin tai kuultomaalin alta. Hyllyjähän niistä saa myös.
- df
mistä noita puisia viinilaatikoita ootte hankkinu? :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad741290- 43921
Alastomat miehet seksikeinussa lasten nähden PRIDEssä!
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/adf62289-a0b6-4b4c-9672-9e19c01beb51 Eikö nyt muka mene jo aivan liian pitkälle että360753- 127709
- 53683
Anteeksipyynnöstä
Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän116656- 51648
Naiselle Kuuleppa Tämä
Tämä ei ole mikään vitsi. Minulla on ikävä sinua nainen! Naiselle mieheltä38615- 76602
- 56584