Eximian opekoulutukseen...

tuleva opettaja

Olisin kiinnostunut tietää, että onko tuosta Eximian valmennuskurssista OKL:lään ollut jotain hyviä kokemuksia? Ja onko kukaan muu suunnitellut tulevansa Turun viikonloppuihin?
Siitä saa meinaan kaveri-alennuksen.... ;)

1

536

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • DickSolomon

      Hei,
      minä olen Jyväskylän kasvatustieteiden valmennuskurssille menossa (Eximian järjestämään), eilen oli info ja vaikutti kyllä että kurssista olisi hyötyä. Ja kaverikimppaan on mahdollista ilmoittaa kuka vaan, vaikkei kurssi edes ole sama tai samassa kaupungissa, kunhan ilmottaudutaan yhtä aikaa. Olisitkohan halukas tulemaan kanssani tuohon kaverikimppaan? Jos maanantaihin (12.1.2009) mennessä ilmottautuu, niin kurssivakuudenkin saa kaupan päälle.
      Jos siis kiinnostuit, niin otathan pikaisesti yhteyttä: [email protected]

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      40
      3706
    2. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      77
      3504
    3. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      116
      3233
    4. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      145
      2777
    5. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      158
      2154
    6. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      20
      2028
    7. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      28
      2002
    8. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      40
      1659
    9. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      67
      1254
    10. Minna Kuukka joutui jekuttamaan ovelasti TTK:n takia - Tästä oli kyse - Tunnustaa: "No joo, joo..."

      Symppis Minna Kuukka! Minna on kyllä erinomainen valinta Tanssii Tähtien Kanssa -oppilaaksi - vai mitä mieltä olet? To
      Tanssii tähtien kanssa
      26
      1115
    Aihe