Mikähän..

Se on tuo 3CPO mikä känisee tuolla YleXillä joka päivä?
2222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kerrotko vähän tarkemmin? Onko kyseessä jokin juontaja jossain ohjelmassa (missä? mihin aikaan?, vai kenties joku mainospuffi (mitä mainostetaan?)? Ei sano tuo 3CPO yhtään mitään. Kenties joku itse keksimäsi lempinimi jollekin juontajalle? Mikäli näin, niin juontaja (ketä sitten tarkoitatkaan) on kanavalla töissä ja tekee työtään puhumalla radiossa. Vai mihin pyrit tällä kysymykselläsi?

Äänestä

Ohjelma?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


helekkari.. kirjoitti:

Se on tuo 3CPO mikä känisee tuolla YleXillä joka päivä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu