hp.

Olisko tää hyvä kone HP PAVILION DV4-1080 ?Että onko kellään kokemusta?
1204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tuossa on hyvä intelin prossu eikä ylikuumeneva amd:n suristin niinkuin useimmissa HP:n koneissa. Itselläni on lähes vastaava HP mutta valitettavasti AMD:llä, joka syö enemmän virtaa ja kuumenee enemmän kuin intelit. Näytönohjainkin näyttää olevan jonkinlainen. Kestävyydestä en osaa sanoa, onhan tuo minulla jo peräti kuukauden kestänyt ongelmitta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jormapesäke kirjoitti:

Olisko tää hyvä kone HP PAVILION DV4-1080 ?Että onko kellään kokemusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu