Paras hiileri

....

mikäs teidän mielestä on paras hiileri? Itse yritän olla shammylla hiileri mutta olen kuullu että esim druidi olis aika hyvä. Mielipiteitä?

5

870

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ..-.-.-....--.-

      Ite en oo ikinä hiileri toiminu paitsi 33 levelille asti olen yhen priestin vääntänyt. no eroja on se mitä luulen tietääväni että shaman healeri on jotenkin paras mm. areenoissa instanttien healiensa takia jotka on kuulemma todella hyviä raideissakin. Druid on taas kuulemma paljon healaavan. No minä en teidä kun en ikinä parannellu paljon ketään mutta yämä mitä kirjoitin saattaa olla totta. Olen ainakin kuullut jotain. Mutta jatka vaan shamaanias se on hyvä healeri kun on hyvä healer gear sitten

      • Jokaisella luokalla on omat tehtävänsä. Paladiini on ykkönen tankin healauksessa, muilla healereilla on omat vahvuutensa eri asioissa. "Parasta" ei ole olemassa.


    • Daronz

      Parasta healeria ei ole kuten Termak sanoikin. Jokaisella on oma tehtävänsä. Mutta jos ajatellaan 5 manien kannalta, niin itse suosin priestiä monipuolisuutensa takia.


      PvP onkin sitten asia erikseen. Paladini on ainakin oman näkemyksen mukaan ylivoimaisesti paras PvP healeri physical dmg vastaan kestävyytensä ansiosta, kun taas priestit ja resto druidit tuntuvat lähinnä räsynukeilta. Shammyista en oikein osaa sanoa. Mutta eiköhän tämäkin muutu kun pelaajat saavat PvP gearia alle.

    • vastaajille!

      Sain taas enempi selkoa tähän hommaan, kiitoksia vaan :)

    • Muuan12v

      Overwathchin paras hiiler on mercy

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka pistetty kylmäksi

      Ketähän joutunu puukkohipan uhriksi? Tietääkö kukkaan?
      Kajaani
      37
      3431
    2. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      97
      1694
    3. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      136
      1595
    4. Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?

      HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      45
      1480
    5. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      91
      1300
    6. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

      Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
      Sonkajärvi
      29
      1205
    7. Kirjallinen varoitus

      On annettu eräälle henkilölle. hyssytellään kuitenkin asiasta
      Äänekoski
      57
      1105
    8. MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil
      Kajaani
      254
      1066
    9. Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa

      On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall
      Sinkut
      125
      1000
    10. Julkisuuden henkilön päiväin päätös

      Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa
      Sinkut
      270
      991
    Aihe