Elikkä on semmonen ongelma että purin entisen mp3:sen (creativen 512mb) ja tein siitä mustitikun. toimi muuten ihan hyvin mutta en saa nyt poistettua tiedostoja sieltä. kun menee sinne muistin kansioon ja valitsee kaikki tai edes yhden tiedoston ja koittaa poistaa, se kyllä poistuu näkyvistä mutta kun ottaa sen pois usb:stä ja laittaa takas ne tiedostot on tullut takas. olen koittanut poistaa file shredderilläkin mutta sama juttu. jollain joku niksi tähän?
USB muistitikku ongelma
tuubi-
4
576
Vastaukset
- roskista silloin
kun se tikku on kiinni ja poista sieltäkin.
- tuubi-
ei auta asiaa. ei tuu mitään roskakoriin.
- se sanoo
tuubi- kirjoitti:
ei auta asiaa. ei tuu mitään roskakoriin.
jos menet kometoriville ja koetat sieltä poistaa
esim.
del mundoku.doc - tuubi-
se sanoo kirjoitti:
jos menet kometoriville ja koetat sieltä poistaa
esim.
del mundoku.docse sanoo ettei sitä löydy mutta en oo varma mitä tarkotat tolla enkä varmaa koittanu oikein =D
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703159
- 622505
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942055- 551962
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61093