Naislääkärin tutkittavana

ilman housuja

kerran oli sellainen tapaus että menin lääkäriin kipeästä lonkasta. Lonkka oli siitä nivustaipeesta kipeä. Naislääkäri joka oli jo kypemmällä iällä määräsi minut ilman housuja pöydälle, sanoi että pitää tunnustella onko tyrä puhkeamassa. Lääkäri tunnusteli hellin mutta määrätietoisin ottein nivustaivettani, samalla varoen koskettamasta genitaalialuettani. Mitään ei kuitenkaan löytynyt joten jouduin ultraääneen ja lisäksi röntgeniin. Niistäkään ei löytynyt sen kummempaa ja vaiva katosikin sitten itsestään muutaman viikon kuluttua, mikä oli kyllä kiva.

2

15563

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • menisi

      tätä ihan novelliksi sanomaan.

      Muuten - mitä väliä sillä on, onko lääkäri mies vai nainen. Minusta pääasia on, että tauti saadaan selville ja parannettua.

      Itselläni oli vastaavanlainen juttu ja ei sekään selvinnyt. Äkkiä alkoi vasemman jalan nivusta koskea niin pirusti, että jalkaa ei pystynyt liikuttamaan. Hävisi myös äkisti. Ei löytynyt mitään - ei ultrassa eikä rtg:ssä.

      Niin ja muuten - silloin lääkäri oli naispuolinen, mutta en kokenut sitä miksikään ihmeelliseksi. Jos seksiä ajatellaan, niin silloin mieslääkäri olisi ollut kavahdettavampi.

    • ???

      Mitä tässä nyt on ihmeellistä. En ole koskaan ollut tutkittavana, jossa ko. aluetta tutkittaisiin vaatteet päällä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mieleni harhailee sinussa

      Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei
      Tunteet
      14
      3430
    2. Jännitän sinua J mies

      Ei tästä tulee mitään. Tuskin kaikki olis mennyt näin moneen solmuun, jos olis tarkoitettu meidät yhteen.
      Ikävä
      126
      1404
    3. Toivotko, että

      hän tulisi juttelemaan sinulle, vai lähestytkö mieluummin itse?
      Ikävä
      93
      1278
    4. Orpo suunnittelee palestiinalaislasten Suomeen siirtoa

      "Sairaalahoitoa tarvitsevien lasten ottaminen Suomeen on lisäksi selvityksessä, Orpo sanoo. – Jos meillä on mahdolli
      Maailman menoa
      265
      1127
    5. Kuinka kauan kesti että ihastuit

      Kaivattuusi? Jos lasketaan siitä hetkestä alkaen kun näit hänet ensi kerran. Oliko jokin tilanne tai tapahtuma, joka voi
      Ikävä
      57
      1126
    6. Olen käyttäytynyt sinua kohtaan väärin toistuvasti

      Puolustuksekseni täytyy sanoa, että ei ole ollut tahallista vaan seurausta harhaisista luuloista ja ajatuksista. Esimerk
      Ikävä
      69
      1068
    7. Taposta murhaksi

      Mitä tästä tapauksesta tiedetään?
      Kajaani
      44
      975
    8. Tunneälyä testaamaan!

      Testi pitää sisällään viisi osa-aluetta. Itse sain täydet tuosta ensimmäisestä eli 25/25. Kokonaispistemäärä oli 100/125
      Lesbot
      3
      921
    9. Vaikutat tosi mielenkiintoiselta ja

      paksulta. 😂 m - n
      Ikävä
      84
      851
    10. Saanko mies tulla sun kainaloon nukkumaan?

      En saa unta kun mietin sua❤️ Saako tulla sun viereen ja käpertyä sun kainaloon?
      Ikävä
      48
      808
    Aihe