Digi-box2

Tietääkö kukaan käykö digiboxi tavallisen sisä antennin kanssa ,siis parantaako kuvaa??
2400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Periaattessa kyllä jos signaalin voimakkuus riittää vastaanotto paikassa .

Äänestä

Elikkä autossani on digibosi ja laitoin antennipistokkeen kekimmäisestä kohdasta runkoon yhden johdon ja täydellinen kuva jopa tunneleissa..

Elikkä jos antennisi ei riitä niin taiteile pahvista ja foliosta pikkunen levyantenni

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Repe kirjoitti:

Tietääkö kukaan käykö digiboxi tavallisen sisä antennin kanssa ,siis parantaako kuvaa??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu