Lastenvahtina

-Stoned-

Oli sateinen syyskuun päivä, ja olin eräiden tuttujemme luona lastenvahtina. Heillä oli hyvän näköinen äiti, hän oli 25v. Lapset olivat 2 vuotiaita. Äiti ja isä olivat lähdössä juhlimaan, ja joutuisin vahtimaan lapsia melko myöhään yöhön.
Seuraavana aamuna heidän äitinsä soitta ja pyysi hakemaan palkkioni. Soitin ovikelloa ja hän tulikin kohta avaamaan, päällään punainen minihame ja valkoinen toppi. Äidin nimi oli Saara.
Kävelin sisälle ja kaluni oli jo aivan kivikova. Saara taisi huomata sen, sillä hän katsoi pitkän silmäyksen housuihini. Hän meni hakemaan palkkiorahoja, ja tiputti ne vahingossa lattialle. Hän nosti ne pyllistäen minuun päin, ja huomasin ettei hänellä ollut alusvaatteita lainkaan. Hänellä oli hyvin muodostunut kroppa: täydelliset sääret, hyvät vatsalihakset, jotka eivät kuitenkaan olleet liian suuret naiselle, kiinteät rinnat ja hieman pyöreä peppu. Hän pyysi minua istumaan sohvalle ja pitämään seuraa, koska pojat olivat yökylässä ja mies vaelluksella.Hän sanoi että käy nopeasti vessassa.
Pian Saara tuli takaisin, ja istahti viereeni. Hän kysyi että voisinko hieroa hänen niskaansa, ja tottakai se minulle sopi. Hieroin siinä sitten vähän aikaa hänen niskaansa,sitten hän sanoi että tekisikö hän jotain ruokaa, ja että voisinko aloittaa tekemään pizzaa sillä aikaa kun hän käy nopeasti yläkerrassa. Aloitin avaamalla tonnikalapurkin ja levittämään pizzapohjalle ketsuppia. Kohta kuulin hänen askeleensa alas, ja pian tunsin kuinka hän siirtyi taakseni. Hän alkoi suutelemaan kaulaani, ja hänen kätensä kulkeutuivat pakaroilleni,ja hän puristeli niitä hellästi. Hän käänsi minut itseänsä päin ja vastasin hänen suudelmiinsa. Olimme aivan suunniltamme kiimasta ja käteni hakeutui hänen rinnoillensa, jotka olivat c-kuppia. Hän alkoi avaamaan vyötäni ja nappejani kun taas minä vuorostani riisuin hänen toppinsa. Hänellä ei ollut rintsikoita alla, ja näin hänen rintansa koko komeudessaan. Täydelliset.
Hän oli ottanut jo paitani ja Farkkuni pois, ja jäljellä oli enää boxerit. Kaadoin hänet keittiön pöydälle huitasten hedelmäkorin sivummalle. Vedin Saaran minihametta hitaasti alemmas, ja hänen puhtaaksi ajeltu pimppinsä oli näkyvissä. Aloin nuolla sitä hitain liikkein, välillä työntäen kieltäni syvemmälle, ja välillä nuollen klittaa. Hän oli aivan märkä ja Nektari valuikin jo reisiin asti, ja sitä riitti myös suuhuni runsain mitoin. Saara alkoi vääntyillä ja täristä, oli aivan hengästynyt, ja hänen huutonsa purkautui hänen saadessaan orgasmin. Kohta hän sanoi että olisi minun vuoroni, ja pisti minut istumaan pöydälle. Hän otti kalustani kiinni ja laittoi sen suuhunsa. Hitain liikkein hän alkoi imeä kivikovaa meisseliäni, ja pyrki ottamaan koko komeuden suuhunsa. Pian hän siinä onnistuikin, ja aloin olemaan jo lähellä orgasmia. Pian lasti purkautui ulos, ja Saara nieli kaiken kiimasta sekaisin. Kohta lähdimme olohuoneen sohvalle, ja Saara laittoi minut siihen makaamaan. Hän tuli istumaan mahani päälle, ja käänsin hänet alleni. Aloin kiusoittelemaan häntä nuolemalla pillun ympäristöä ja välillä hieman hipaisten klittaa.
Hetken päästä Saara anoi ja huusi kalua sisäänsä, ja minä tein työtä käskettyä. Hänen pillunsa litisi kaluni mennessä aivan pohjaan asti, ja eipä kulunut kauaakaan, kun molemmat olivat aivan laukeamis pisteessä. Saara yritti pidättää huutoaan säästäen naapureita, ja painoi naamansa kiinni sohvaan. Silti meteli oli melkoinen. Lopuksi laitoin hänet lattialle nelinkontin, levitin hänen pyllynsä isoimmilleen ja aloin jyystää häntä kovin ja armottomin ottein työntäen samalla sormea hänen pilluunsa. Se oli piste i:n päällä ja pian Saara laukesi kolmannen kerran. Lopuksi hän oli jo aivan puhki muttei halunnut jättää minua siihen, vaan otti kaluni käteensä ja alkoi pitkin vedoin runkkamaan minua. Se tuntui taivaalliselta eikä mennyt kuin pari minuuttia ja laukesin hänen rinnoilleen. Sen jälkeen menimme suihkuun ja pesimme toisensa, kiitin häntä palkkiosta ja lupauduin toistekin hoitamaan lapsia.

Laittakaa kommenttia ja kertokaa jos haluatte lisää...

5

26275

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • -Stoned-

      Laitoin kyl tohon tarinaan kappalejakoo mut sitä ei jostain syystä tullut että yrittäkää nyt kestää...

      • tiuu

        .. kun laitat kaksi tyhjää riviä väliin yhden sijasta


      • -Stoned-
        tiuu kirjoitti:

        .. kun laitat kaksi tyhjää riviä väliin yhden sijasta

        No joo en ollu iha normaalis olo tilassa..oli pikkusen kulmikas olo kun kirjotin ton...en ees tiiä et mistä tollanen voi tulla jonkun päähän...aivan vitun paska


    • ???

      no aika kiva tarina.........oliko vähän kivaa?!?

    • sexboy

      ihan hyvä

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      425
      12873
    2. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      274
      5623
    3. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      248
      4203
    4. Purra vaatii: Työvelvoite maahanmuuttajille ja kantasuomalaisille pitkäaikaistyöttömille

      Jos Perussuomalaiset ja Kokoomus ovat seuraavan hallituksen kaksi johtavaa puoluetta, on suomalaisille pitkäaikaistyöttö
      Perussuomalaiset
      327
      3469
    5. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      26
      2166
    6. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      20
      1960
    7. Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa

      Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks
      Maailman menoa
      124
      1872
    8. En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia

      Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis
      Maailman menoa
      85
      1386
    9. Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot

      Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent
      Maailman menoa
      7
      1267
    10. Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?

      Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina
      Ikävä
      183
      1109
    Aihe