sattui kerran lumitöitä tehdessäni että naapurin rouva oli kolaamassa pihallaan.Olin jo lopettelemassa ja tarjouduin avuksi hänelle. hetken teimme lumitöitä hiljaisuuden vallitessa ja yritin keksiä jotain sanottavaa.
olin huomioinut Tiinan muodot toppahaalarin alta! sain jotenkin puheen kääntymään hieman kaksimieliseksi johon Tiina tuntui tarttuvan innolla. tiina lupasi kahvit palkkioksi joka tuntui jo aika hyvältä,toivoin jo jotain muuta.
ja hetken kuluttua tiina tuli ulos ja kyseli haluanko juotavaa. saunalla olisi kaljaa. No ilman muuta halusin ja mentiin saunalle ja samalla polulla kävellessämme Tiina kaatui ja menin tietysti auttamaan hänet ylös.
Munani jämähti juhlakuntoon koskettuani häneen. Tiina huomasi asian ja hymy suupielessä oli melko viehkeä.
Jätin puhumiset sikseen ja pidin hänestä kiinni ja koskettelin hänen muodokkaita rintoja takaapäin .
mentiin saunalle ja molempia panetti aika paljon sillä tiina tarttui etumukseen kiinni myöskin.
Riisuin vaatteeni ja osaksi myös Tiinan kamppeet pois päältä. sormeilin häntä hetken ja hurmioituneena pidin ponnarista kiinni kun tulin takaapäin häneen.
Kiihko oli valtava ja panin naapuriani kuin eläin. lopuksi vielä tarjosin munaa häneen suuhunsa joka kelpasi sekin ! Hän imi viimeiset tipat innokkaasti ja sen jälkeen puimme vaatteet ylle ja menimme kahville.
Uusia lumisateita odotellen
nainen lumitöissä
naapurin mies
2
17980
Vastaukset
- epärealistisia
Naiset hyökkää imeskelemään pesemättömiä, kusisia kaluja yms. No way, ei ikimaailmassa.
- vaillavertaa
puuttui vain; sitten heräsin ja käteni oli potassa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353