Norsunainen alakerrassa.

Norsunainen kun lähtee liikkeelle niin sen kyllä kuulee. Norsunainen kun iskee saunan oven kiinni niin senkin kuulee.
Norsunainen iskee alapääsuihkun telineeseen, ei voi olla kuulematta.
Norsunainen kun kertoo miehelleen päivästään kotona, todellakin kuulee.

Mistä nämä norsunaiset muuttavat kerrostaloihin?
Ja mistä norsunaiset löytävät hiljaiset miehet, joiden ei kuule asunnossa olevankaan??
91287
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

vikisee.
Ja jota harva onneksi ei viitsi kuunnella.
Liiskaantuu sopivasti kengän alle.

Äänestä

Olet se tuhti nainen ala kerrasta. Kauan aikaa olet yrittänyt ärsytellä.

KYLLÄ ON KOHTA KERROS TALO HUONOSSA JAMASSA KUN SAAPASTELET SAAPIKKAILLASI SAUNASSA. YRITÄT TAHALLASI ÄRSYTELLÄ MINUA ERINÄISILLÄ JUORUILLA TALO YHTIÖSSÄ JA OLET MONIN VEHKEILYIN SAATTANUT MINUT MYÖS MIELI SAIRAALAN OSASTOLLE. SALUT SIELLÄ LAITETAAN IHMINEN LÄÄKKEILLÄ TIEDOTTOMAAN JAMAAN, HOITAJAT HYSSYTTELEVÄT JA YLI LÄÄKÄRI EI PÄÄSTÄ ULOS! EI NIIN PIENTÄ ASIAA ETTEIKÖ KELLOKOSKEN MIELISAIRAALASSA SULJETULLA OSASTOLLA MINUA YRITETTÄISI HENKISESTI SALVATA "LÄÄKKEILLÄ", MUTTA PROFETIANI TULEVAT PITÄMÄÄN PAIKKANSA.

OLET VIHON VIIMEINEN ASUKAS JOTA TALO YHTIÖSSÄ KAIVATAAN JA TULET KALVAMAAN IHMISTEN SIELUJA SOKEIN AJATUKSIN YLISTÄESSÄSI HELLUNTAITA! SALUT!

Äänestä
  • ne iltalääkkeesi ja soita itsellesi ambulanssi paikaisesti sinne likimpään hourulaan senkin luulotautinen ääliö!

    Äänestä

Aika hyvin tuot itseäsi esille....

makaat lattialla ja kuuntelet,mitä alakerrassa tapahtuu.

Ei millään pahalla....mutta olet säälittävä tyyppi.

Äänestä
  • Ehkä se salaa FANTASIOI siitä "yläkerran norsusta"...?

    Äänestä

Ne norsunaiset varmaan ISTUU niiden miesten "hiljaisten miesten" päällä silloin kun PUHUVAT NIILLE HUUTOÄÄNELLÄ.:)

Siksi niiden miesten ääniä ei kuule ollenkaan.:)

Äänestä

kanta-astujien ääni ei kuulu, niin eikös täällänen häirikkö laittanut kengät jalkaan....ja kopistelee nyt parketilla kop kop kop, voi että on kummallisia ihmisiä :)

Äänestä
  • Kun kuule on monen tonnin parketit laittanut, niin kyllä se täytyy siitä olla iloakin.

    Äänestä

Hei sinä kyllästynyt norsunaiseen.
Olisit laittanut ilmoitukseesi paikkakunnan missä
kyseinen nainen metelöi ja oisit laittanut vielä naisen koko nimen julkiseksi.Nyt ei välttämättä tiedä norsunainen että hänestä puhutaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


-kyllästynyt norsunaiseen- kirjoitti:

Norsunainen kun lähtee liikkeelle niin sen kyllä kuulee. Norsunainen kun iskee saunan oven kiinni niin senkin kuulee.
Norsunainen iskee alapääsuihkun telineeseen, ei voi olla kuulematta.
Norsunainen kun kertoo miehelleen päivästään kotona, todellakin kuulee.

Mistä nämä norsunaiset muuttavat kerrostaloihin?
Ja mistä norsunaiset löytävät hiljaiset miehet, joiden ei kuule asunnossa olevankaan??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu