Eka kerta

Heijh.

Kysymys ekasta kerrasta, ja yleisestikin seksistä. Miten kuuluu sängyssä tytön kanssa ollessa suhtautua tähän tilanteeseen: Kun itse tulee jo ja tyttö.. ei. Jättääkö siihen vai pitääkö tyydyttää tyttökin loppuun?:o

(varmaan huonoin paikka ikinä kysyä ku täällä liikkuu provoja enemmä ku oikeita viestejä.)
61343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Aiheesta kannattaa puhua tytön kanssa, eli mitä tyttö haluaa. Onko orgasmi hänelle edes mahdollinen? Kuinka helposti hän sen saa? Jos vain lopetatte heti kun sinä olet tullut, tytölle saattaa jäädä paha maku suuhun.

Jos mahdollista, tytön kannalta mukavinta olisi tietenkin se, että yrität pidätellä niin kauan kunnes tyttö on siinä pisteessä, että hänkin voisi tulla. Jos tuo tuntuu vaikealta, niin voittehan pitää pienen tauon, jonka aikana hyväilet tyttöä. Jälkimmäinen voisi varmasti olla mukavin vaihtoehto ja kannattaa lämmitellä tyttö kunnolla ennen yhdyntää, nimittäin tunnetusti pojat tulevat yleensä nopeammin.

Äänestä

Ainahan on se vaihtoehto että "treenaat" itseäsi niin, että orgasmin tuleminen kestää kauemmin. Tuloksien näkyminen vie varmasti aikaa, mutta se kannattaa. Pidätteleminen saattaa olla hyvinkin hankalaa, joten helpommalla pääsee, jos treenaa. Niin ja kuten jo mainittiin niin ainahan voit keskustella asiasta tytön kanssa. Puhuminen harvoin pahentaa asioita.

Äänestä

Haluatko jättää tytölle olon

"Sitä kiinnosti siis vaan oma orgasmi, itsekäs mulkku, tätähän se vaan haluskin."

vai

"Herrasmies huolehtii myös tytöstään."

Ihan siltä pohjalta.

Äänestä

En oo saanu orgasmia kertaakaa (tai no en oo varma, kerran ehkä.. Hyvältä tuntu ainaki.). Poika tulee usein nopeammin ja meillä ainakin sen jälkeen se on saanu käsillä jatkaa tai sitten on otettu uusiks :) Joskus poika ei oo jaksanu ja mua ainaki jääny vähä kaivertaa. (okei, kerran itekki olin niin väsyny että en meinannu jaksaa "hoidella poikaa" käsin. menkat oli sillon nii ei viititty sotkee lakanoita :D)

Tyttö oon siis ^

Äänestä

Jos tulet itse nopeasti, niin vaikka käsillä tai suulla jatkat ja hyväilette toisianne. Kohta se kalu on taas käyttökunnossa ja uuden kumin kera uusiks vaan, ei tule toisella kertaa ees niin herkästi välttämättä.

Äänestä

Ei kannata, sormet alkaa haiseen hirveelle ja pesä itsessään haisee helvetin pahalle. Suosittelen että sanot tyttöystävällesi että "hoida ittes loppuun huora niin mä käyn paskalla sillä välin"

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


hejj dd kirjoitti:

Heijh.

Kysymys ekasta kerrasta, ja yleisestikin seksistä. Miten kuuluu sängyssä tytön kanssa ollessa suhtautua tähän tilanteeseen: Kun itse tulee jo ja tyttö.. ei. Jättääkö siihen vai pitääkö tyydyttää tyttökin loppuun?:o

(varmaan huonoin paikka ikinä kysyä ku täällä liikkuu provoja enemmä ku oikeita viestejä.)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu