Onx teitoa hotskusta,kaikki tieto kelpaa=)
Patong Beach hotelli
ainokaisa
7717
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Oltiin siinä viimeksi , eikä mitään valittamista. Hyvällä paikalla rannan lähellä. Baarit vieressä ja Bangla road myös.Hyvää matkaa vaan !
Parilla matkalla ollaan oltu tässä hotellissa. Ei ole kyllä ollut valittamista ainut miinus on jos joutuu aivan rantakadun puoleiseen päätyyn niin öisin melu voi häiritä mutta ovat kyllä vaihtaneet huoneen jos käy pyytämässä. Aamiainen oli hyvä ja sillä pärjäsi pitkälle. Rannalle lyhyt matka pitää vain ylittää vilkas rantakatu joka nykyisin yksisuuntainen. Ystävällinen palvelu ja siistit huoneet.
..kylpylä ja kuntosali,kuuluivatko hotelli hintaan vai oliko eri maksu?
kuntosalin käyttö oli ainakin ilmaista. Kylpylän puolella ei edes käyty joten en tiedä. Uima-altaita on molemmin puolin hotellia ja siellä tuli käytyä koska ainahan sitä oli "pakko" mennä ulos aurinkoon.Aivan hotellin edessä on jalkahoitola jossa oli ihana käydä hierottamassa väsyneitä jalkoja palatessa hotelliin päivän riennoilta. Hyvää matkaa teille ja kysele jos jotain tulee mieleen mut maanantaina lähtee kone ja kolme viikkoa nautitaan Thaimaan lämmöstä.
näistä tiedoista.Hotellin joku nettisivu mainosti hotellin diskoa ja ruokapaikkoja.Onko niistä kokemuksia? Oikein kivaa reissua,tullaan sit helmikuussa perästä.
Hotellin disco sijaitsee rantakadulle ulottuvassa siivessä ja on ihan hyvä menomesta joskus ohimennen kuunneltiin jotain bändejä. Hotelli sinänsä on aivan tyylikäs ja rauhallinen. kadulta sisääntuloa vartioi joku turistipoliisi öin ja päivin ja jos jotain isompaa melua kuuluu rientää ystävällinen vartija kysymään tarvitaanko apua. Joten turvallinen paikka ja suojaisa vaikka keskellä "kylää". Hotelli järjesti noin kerran viikossa pihajuhlia jossa ruokaa ja ohjelmaa. Ruoka oli ihan hyvää mutta menimme yleensä jonnekin enemmän "paikalliseen" syömään.
kolmeks viikkoo tullaan tuohon hotelliin lähtö 7.2.vähä mietityttäny tuliko valittua hotelli liian rauhattomalta paikalta mut kiva kuulla että hotelli ihan hyvä