myrkytettyjä vitamiineja?

Moi mul on myrkytettyjä vitamiineja, samalla mua ohjaillaan ajatuksen voimalla, päälläni on ikään kuin kirous joka johtaa väistämättä tuhoutumiseeni. Onko mahdollista saada syyllisiä vastuuseen?
2134
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kun pääset sinne asti. Siellä voi olla paremmin mahdollisuuksia.

Äänestä

ruokaa, silloin ei ole niin suurta vaaraa tulla myrkytetyksi.
Valitettavasti ajatuksen voimalla ohjailua ei nyky-Suomessa saada aisoihin.
Tämä on valitettavaa, mutta totta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rgreghe kirjoitti:

Moi mul on myrkytettyjä vitamiineja, samalla mua ohjaillaan ajatuksen voimalla, päälläni on ikään kuin kirous joka johtaa väistämättä tuhoutumiseeni. Onko mahdollista saada syyllisiä vastuuseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu