Minkälaisesta miesvartalosta tykkäätte? Onko lihaksikasta kiva katsella? Mihin kohtaan eniten kiinnitätte huomiota? Onko liika lihas ällöttävää?
Mitä tytöt on mieltä?
poika20v
81556
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tottakai lihaksikasta on kiva katsella, tietysti kohtuus kaikessa. Kilpabodareilla on ällöttävä kroppa, joka suoni pullistelee. Henkilökohtaisesti tykkään ihan vähän lihaksikkaasta, sikspäkki ei tarvi välttämättä näkyä... Kuhan on hiukan hauista, ettei mikään ruipelo ole.. :)
Jostain syystä naiset tuntee kauheasti vetoa sellasiin geeliin hukuttaltuviin nössöihin.
Siis just sellanen tyyppi joka käyttää45minuuttia aamusta itseään sukien ja pistää päälle pinkin neuleen.
Itse olen päättänyt että vaikka kuinka muodikasta olisi olla sellanen pelle niin minä tähtään lihaksiin.
Sellaset pinkkineuleiset pellet ei ole mikään kauhean mahtava turva kun jo lähtevät syys tuulen mukaan.
Mutta jos naisten makujen mukaan haluat pomppia niin mene rasvaimuun että mitat on 185/50 ja vältä lihaksia.
Meikkaa itteäs joka aamu niin eiköhän ne ala kiinnostumaan susta.
Pitää olla silleen sopivasti lihaksia.. Ei missään nimessä liikaa..!
Silleen et sixpack on ja käsissä myös silleen näkyvästi jotain, mut ei liikaa lihaksia..!!
Lihaksikasta on todella kiva katsoa, mutta liika on liikaa! Salilla tulee nähtyä komeita miehiä!
Sixpack on plussaa ja hauista pitää olla! Jalat ei saa olla liian paksut pötikät!
Kokonaisuuden tulee olla hyvä.
Tykkään hoikista pojista, joilla on vähän lihasta. Käsivarsi- ja rintalihakset sekä pieni sixpacki on semmosia joihin ehkä ekana kiinnittää huomiota. Ja onhan niitä lihaksia ihan kiva katsella vaikkapa rannalla :)
Mutta liika lihas on mun mielestä ruman näköistä.
mä kiinnitän selän lihaksiin aika paljon huomioo ja käsivarret on toinen..ei oo mitää sen ihanempaa kun kuunon selkälihakset..ei tietty mitkään yliannostellut mutta sopivat=)
oonkos mä sitten outo jos tykkään sellasesta ifanasta masusta,jossa ei tarvii olla lihaksia ollenkaan?sellanen kiva pömppis olis aivan ifana..
eikä niitä lihaksia muutenkaan tarvitse olla ,muuta kun sen verran että liikkua jaksaa.
mutta liian laihat ei ole mun makuun..kyllä miehestäkin pitää jostain saada kiinni..=)
oma jätkäkaveri melki neuroottinen urheilija..ja se näkyy kropasta...nam nam..(:
eipä tod. oo ollu mitään valittamista...