vaasapalstalle

enimmäkseen pienet lapset,teinit,nuoret yh-äidit.kun on paljon epäasiallisia kommentteja monissa viesteissä.Näin minun mielestä.tosin ihmisillä on omat mielipiteensä,mutta rajansa silläkin.

-j23-
7390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Että tämä on pääosin häiriintyneiden ihmisten kokoontumispaikka.

Äänestä
  • vaasa on täysi körttiläisiä.

    Äänestä

  • täällä, mene auttaan muita!

    Äänestä

  • tänne kirjoittelet.

    Äänestä

KALJAN !!

Äänestä

ööööh,tuskin nuo rasistiset kommentit mamuja ja ruotsinkielisiä kohtaan ovat nuorten yh äitien tekosia......mistä revitkin moista?

Äänestä

tänne ei ole pakko tulla.

koska olet nyt kuitenkin kirjoittanut tänne niin, mikä näistä olet?

"pienet lapset,teinit,nuoret yh-äidit"?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kirjoittaa vissiin kirjoitti:

enimmäkseen pienet lapset,teinit,nuoret yh-äidit.kun on paljon epäasiallisia kommentteja monissa viesteissä.Näin minun mielestä.tosin ihmisillä on omat mielipiteensä,mutta rajansa silläkin.

-j23-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu