israelin vastaiset terrorismilaput

Postilaatikkoon ja auton ikkunaan oli laitettu joku ihme propaganda lappu israelin miehityksestä.Kuka näitä jakaa? Hamaas?Amnesty pikku tytöt? Jos kyseessä olis kebsumiehet olis monisteessa firman mainos?
101149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Ja jos ei löydy pikkulapsia ja vanhuksia murhattaviksi niin tapetaan sitten vaikka omia. Onkohan siellä suomalaisia sotilastarkkailijoita, eivät ole päässeet sellaistakaan muutamaan vuoteen murhaamaan.

Äänestä

onlu good sandnigger is a dead sandnigger.

Äänestä

laitteli autojen ikkunoihin

Äänestä
  • noita jakaneet muutkin, luulisin

    Äänestä

  • Toivottavasti eivät rupee mihinkään radikaalipaan. On vähän uhkaavan olinen tuo teksti ko. lapuissa.

    Äänestä

  • sdhfsjhfdkgfdkssj kirjoitti:

    Toivottavasti eivät rupee mihinkään radikaalipaan. On vähän uhkaavan olinen tuo teksti ko. lapuissa.

    mutta näytti siis olevan jostain turkin suunnasta kaveri joka ko. lappuja jakeli. tuskinpa nuo mihinkään kapinaan ryhtyvät, mitä se auttaisi täällä kapinoida

    Äänestä

  • olivat silloin lappuineen, kun demarit ampuivat raketteja Israeliin?

    Äänestä

  • kebab-miehet kirjoitti:

    olivat silloin lappuineen, kun demarit ampuivat raketteja Israeliin?

    Tarkoitin terroristit, enkä demarit.

    Äänestä

Mitä ihmeen hyötyä on jotain lappusia jakaa täällä lappeenrannassa? Sota on ikävä juttu ja kauheetahan se on nähdä uutisista ja lukea lehdistä miten lapsia kuolee, mutta oikeesti älytöntä jotain lappusia täällä jakaa ihmisille ja jotain hiton mielenosotuksia pitää...

Äänestä
  • - Hamas suhtautuu kevyesti kärsimyksiin, joita se aiheuttaa omalla kansalleen niin kauan kuin ne palvelevat järjestön omia pitkäaikaisia päämääriä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


pääpyörällä kirjoitti:

Postilaatikkoon ja auton ikkunaan oli laitettu joku ihme propaganda lappu israelin miehityksestä.Kuka näitä jakaa? Hamaas?Amnesty pikku tytöt? Jos kyseessä olis kebsumiehet olis monisteessa firman mainos?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu