löytyykö luotettavaa kaveria

lumimetsä

Miksi jotku miehet etsii suomi24 sivuilla tositarkoituksella naisystävää?
Kuitenkin totuus on toinen.Kokeilevat vain löytää seksikumppanin.Onneksi huomaa missä mennään.Uskon että vielä löytyy rehellisiä miehiä oikeaan suhteeseen.

13

684

    Vastaukset 13

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • olen minäkin..

    • livessä

      miehet etsi ollenkaan seksiseuraa - hakevat vaan puuronkeittäjää/kaulimenkäyttäjää ja sukkien/selänpesijää itselleen:)

    • wastata tjn
      miksi enemmistö treffien naisista etsii itseään nuorempaa miästä? :=)

      ja minen etsi mitään kun en löydä nyt edes owesta ulos :=)

      • päähän niin löydät oviaukon :))


      • TaikisN kirjoitti:

        päähän niin löydät oviaukon :))

        ei en halua laittaa niitä :=)
        ilman on kiwempi törmäillä :=)


    • Densa

      se seksikumppanin hakukaan rikos ole?Ihmisillä on kovinkin erilaisia tarpeita ja kyllähän niitä on kaikenlaisia kokkikerhoja,joissa ne puuronkeittäjät voivat sitten päteä,jos siltä tuntuu.
      Keskustelupalsta on mitä on ja jokainen on oiketettu olemaan mitä mieltä tahansa,mistä asiasta tahansa,turha se on päivitellä toisten tarkoituksia.=)

    • on kokemusta

      että treffipalstalla olevat naiset ei tosissaan kumppania haekkaan, vaan seksikumppania vaikka toisin mukamas väittävät.
      Treffasin kerran palstalta löytyneen naisen kanssa niin hänellä olikin jo kaksi muuta minun lisäksi joita tapaili eri iltoina jne.

      • jos suaraan sanon

        sulle iha oikeen. Vilunkilla olit matkasa itekki. Älä ees yritä muuta väittää.


    • hakevat

      Luulen,että useimmat etsii molempia.Mutta jos hyvä suhde syntyy,kuuluuhan siihen seksikin.Yhdenillan etsijät saisivat etsiä omilta palstoiltaan.

      • yksinäinen mies

        Perjantai-iltana muutaman lasillisen jälkeen on runllisemmalla tuulella rustaa seuranhakuilmoituksen. Vastauksia kun sitten selvinpäin lukee, kaikki näkee kirkkaammin, mikä kumma se on, jos siitä tilanteesta koittaa luikerrella pois.


    • treffipalstasta. . .

      Olen nainen 53v. Laitoin treffeihin profiilin ja hain seuraa ikähaarukalla 52-60. Arvatkaapa mikä oli tulos??????? No, suunnilleen puolet viestien laittajista oli kertomansa mukaan alle 40 vuotiaita ja olivat vailla KYPSÄÄ naista ja selkeästi vain seksisuhteeseen. 1/4 sitten oli selkeästi yöpaikkaa ja seksiä vailla olevia varattujakin kaupparatsuja ja loput varattuja jotka hakivat vierasta tyyliin "elän kylmässä liitossa".
      Yksi ainoa oli jolta tuli fiksu ja asiallinen viesti, mutta se fiksuus kyllä hänestäkin karisi jo ensi tapaamisella joka jäi myös viimeiseksi.

      Empä montaa kuukautta viitsinyt palstalla olla, vaan poistin profiilini.

    • rahoista kiinnostunut

      yli-ikäinen pihtari ei kelpaa. Jos haluan syödä myrkkyä, otan sen itse.

    • HTZA

      löytyyhän niitä...

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä Yllätti

      Kaivatussasi?
      Ikävä
      214
      2133
    2. Ei enää ulkoteltta ruokaa.

      Se oli sitten viimmeinen kerta kun tuonne teltalle menen.Laatu heikkenee joka vuosi ja annokset pienenee.Ei enää kiitos,
      Kuhmo
      51
      1280
    3. Jos sussa toisessa on yhtään miestä

      Ja kadut tekemisiäsi niin menet poliisin puheille, paljastat kaiken oman osuutesi ja kerrot mitä kaikkea se toinen on te
      Ikävä
      186
      1147
    4. Se katse...

      Täynnä rakkautta. Kunpa olisin tajunnut.
      Ikävä
      81
      986
    5. En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen

      Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää
      Ikävä
      56
      881
    6. 71
      813
    7. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      100
      802
    8. Mitä eroavaisuuksia sinulla on

      kaivattusi kanssa? Esim. luonteessa. Haittaavatko erot vai ovatko vain rikkaus?
      Ikävä
      77
      747
    9. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      353
      714
    10. Onnettomuus

      Olivatko paikkakuntalaisia, jotka menehtyivät?
      Virrat
      38
      705
    Aihe