apua poikia ympärillä

minä olen olut seiskaluolkkalta ja kasi luokkan asti poikian suosiossa mitä teen mutsini kehuu mä olisin kaunis kaikki pojat katsoo liikun koulussa kaverini kanssa.
3692
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lyhyestä tekstistä huolimatta, oli todella vaikea ymmärtää, että mitä haet takaa.

Luulis et jos on poikien suosios niin se ois hyvä juttu..

Äänestä

Ota vaa söpöin poika joka on sun perääs.

Äänestä
  • vähänvaikeeymärtääkunkokoajanvirhetiäteet

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


satuli15v kirjoitti:

minä olen olut seiskaluolkkalta ja kasi luokkan asti poikian suosiossa mitä teen mutsini kehuu mä olisin kaunis kaikki pojat katsoo liikun koulussa kaverini kanssa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu