Pääsispä

Voi kumpa pääsisi tuohon Tapsan polvelle istumaan. Suloinen, karismaattinen ja tyylikäs mies !

http://www.viisukuppila.fi/images/stories/Suomen_karsinta_09/tohloppi09-02.jpg
5474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

toi yx dooris tapsan jormaa. Ei ihme, että tapsalla on suu pettingillä.

Äänestä

Kyllä se niin taitaa tehdä. Vähän näyttäis siltä ;)

Äänestä
  • siis tuolal "Litsläts" nimimerkille oli tuo vastaukseni tarkoitettu.

    Äänestä

Reppana mikä reppana siis Tapsa

Äänestä

Mutta eikös sitä aikanaan puhuttu että se seurusteli erään nimeltä mainitsemattoman suomalais mitalisti painijan kanssa...? Että tiedä sit tuosta polvella istumisesta...?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nam! kirjoitti:

Voi kumpa pääsisi tuohon Tapsan polvelle istumaan. Suloinen, karismaattinen ja tyylikäs mies !

http://www.viisukuppila.fi/images/stories/Suomen_karsinta_09/tohloppi09-02.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu