Rantaloma suunnitteilla, missä esim. Aurinkomatkojen kohteessa olisi myös vedenalaista nähtävää?
Snorklausta?
3
639
Vastaukset
- hommia
varmaan tosi monessa kohteessa on hyvät sukellusmahdollisuudet. Vinkki: älä valitse lomakohdetta pelkästään tuon yhden asian perusteela. On paljon paikkoja missä on hyvä sukeltaa ja myös muut puitteet kunnossa. Henk. koht. suosittelen jos olet talvella lähdössä, esim Thaimaa, Brasilia, Malesia, Vietnam.
Olen käynyt noista paikoista ainoastaan Thaimaassa Krabilla, ja nyt 2.2. Brasiliaan.
Noi paikat itseäni kiinnostaa, ja varmasti löytyy sukellusmestoja.- MeriAhvena
Lisää kiitos, Brasilia-palstalla kun ollaan, niin olisin kiinnostunut nimenomaan snorklausmahdollisuuksista Brasilian rantakohteissa tai niiden lähellä. Onko niitä?
- ainakin
MeriAhvena kirjoitti:
Lisää kiitos, Brasilia-palstalla kun ollaan, niin olisin kiinnostunut nimenomaan snorklausmahdollisuuksista Brasilian rantakohteissa tai niiden lähellä. Onko niitä?
Löytyy introsukellusta.Katso esim.aurinkomatkojen lomaoppaasta (laitteet sisältyvät hintaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t897189- 353811
- 453390
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402542- 412312
- 2082306
- 1222202
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292129Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241868- 401789