Yökerho Marstall

puilveivari

6

2677

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • m-atkaaja

      Tapahtuu kommelluksia.Ja etenkin humalassa.

      • paikalla

        Ehkä ei kannata uskoa aina kaikkea, mitä lehdet kirjoittaa.


    • Xuijari

      tanssia pyöreän levyn päällä, jonka halkaisija on noin 50 cm.
      Ps.Ulkolaisten ei tarvitse maksaa sisäänpääsyä ko. paikkaan.

      • Kohtuukäyttäytyjä

        Ei tarvitse maksaa sisäänpääsymaksua, mutta pieni yllätys saattaa käydä ulos lähtiessä. Itselläni tämä ilmaantui neljän miliisin hahmossa. Tyhjensivät ylimääräiset setelit farkkujen taskusta. Vetosivat humalatilaan, joka kuitenkin oli ihan kohtuullinen. Seuraavalla kerralla samassa paikassa tungin enimmät kalsareihin ja jätin muutaman lähes arvottoman syöttisetelin taskun pohjalle. Se toimi. Tästä on tosin muistaakseni kolmisen vuotta, toivottavasti ovat saaneet kuriin nämä veijarit. Asian yleisyydestä kerrottiin tuolloin myös Suomalaisissa lehdissä.

        Noh, ei saa antaa peljäyttää. Hommat ei aina toimi kaikkialla niinkuin Pihtiputaan Essolla, mutta toimii kuitenkin.


    • Marko.

      Minulla on aina käynnyt flaksi ko.paikassa.
      Ja kyseessä ei ole ollut mitään ammattilaisia ei kai niitä ole edes siellä.
      Siellä niin kuin pietarissa yleensäkin on suomalaisen miehen näkökulmasta järkyttävän hyvä tarjonta,verrattuna suomi discoon,jossa aamuyöstä notkuu vain juopuneet äijät. Joku läski ämmä joukossa.

      • kerppe

        Juuri täältä löytyy ulkomaalaisille ilmainen sisäänpääsy ja sitä myöden maksullisten neitosten paljous!
        Mutta samaa mieltä tarjonnasta!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Klaukkalan onnettomuus 4.4

      Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes
      Nurmijärvi
      116
      5383
    2. Yleltä tyrmäävä uutinen

      Ylen uutisen mukaan Raamattu on keksitty n. 2600. Putoaako kristinuskolta pohja kokonaan alta pois? https://yle.fi/a/74
      Luterilaisuus
      436
      1691
    3. Missä mustasusi on?

      Suden aloituksia ei ole näkynyt moneen päivään.
      Ikävä
      200
      1203
    4. Pakko kertoa mies

      Äitini tietää, että olen ihastunut sinuun. 😳 halusin että hän näkisi sinun kuvan ja pyysin googlaamaan sinua. Kommentti
      Ikävä
      111
      1163
    5. Riitta-Liisa ja Toni Roponen: Ero! Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa.

      Riitta-Liisa ja Toni Roponen eroavat. Riitta-Liisa Roponen kertoo asiasta Instagramissa. – Talvi on ollut elämäni synk
      Maailman menoa
      20
      1139
    6. Sinä vain tulit elämääni

      Ja joku tarkoitus sillä on ollut. Näyttämään mitä olen ja kuinka arvokas voisin olla. Se muutti ja käänsi elämäni suunna
      Ikävä
      86
      1053
    7. Millaisia ajatuksia on kaivatusta ja tilanteestanne tänään?

      Kerro omista mietteistäsi tai lähetä terveisiä. Ehkä hän lukee ja lähettää sinulle takaisin omia mietteitään.
      Ikävä
      47
      951
    8. Miten koskettaisit häntä?

      Miten lähestyisit jos hän olisi lähelläsi nyt..
      Ikävä
      64
      941
    9. Mitä ajattelet

      Kaivattusi uskosta tai onko hän uskossa?
      Ikävä
      64
      896
    10. Onko se niin

      Että meillä molemmilla on niin isot egot ettei voi alentua myöntämään kuin tykkää toisesta
      Ikävä
      64
      846
    Aihe