Onko joku tyttö oikeasti hakattu Lappeenrannassa kuoliaaksi uudenvuodenaattona?
kuollut?
Utelias1
53611
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
kaikenlaista huhua on kuulunut, ota sitten niistä selvää...joku kertoi että lääkkeitä olisi kenties nautittu liikaa ja siitä kuolema seurauksena. Mutta eihän tämä mihinkään selviä koska siitä ei mitään tiedoteta ja silloin voisi päätellä että asiaan ei liity rikosta.
Asiasta ei ole paljon kerrottu julkisuuteen, koska tyttö oli jonkin kunnalispampun lapsi? Sama juttu kuin:http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=115&conference=2000000000000007&posting=22000000040632963
tässä on nyt kyseessä käsittääkseni kaksi täysin eri tapausta.
Eräs nuori neito riisti henkensä luonnottomalla ja ääribrutaalilla tavalla, eli lääkkeillä. Jotku paukuttelivat paukkuja uutenavuotena ja jotku popsi lääkkeitä.
Suskusta puhuvat.. et olis lähtenyt taivaaseen.