nais immeisille ja karvaisille, ja myös miehille. Kuljettakaa, niitä karvaisia välillä ulkona, enkä tarkoita pelkästään, miesten kuskaamista kaupoissa, vaan haukkuvia yksilöitä öö kait niitä koiriksi sanotaan. Kosteata ja sateista meilä, yök, mutta pakko on asiat hoideltava ja koiraakin kuskattava ulkona. Tässä tasapuolisesti jokaiselle virtuaalisesti kukkanen, tulee halvemmaksi, kun ostaminen teile jotka olette kukkanne ansainut, muut hakekoon risunsa itselleen metsästä ketä ne, on ansainut.
http://www.hallat.org/userfiles/image/ruusu.jpg
http://www.hallat.org/userfiles/image/ruusu.jpg
Vastaukset 10
Vanhimmat
Kaunista huomenta Ruotsiin.
http://www.sr.se/cgi-bin/Sisuradio/programsidor/sandningsarkiv.asp?programID=2500
mutta aika osuva sloogan sinulle, erään merkkihenkilö, lausumana. Sinulle tähän ruottiks ja ala linkkiisi Suomeksi.
(Svenskar äro vi inte längre, ryssar vilja vi inte bli, låt oss alltså bli finnar")
http://fi.wikipedia.org/wiki/Adolf_Iwar_Arwidsson
oikein kovasti.kävin tutustumassa ja tuotahan tosiaankin voi kuunnella välillä.
taisi tulla väärään paikkaan. Huomenta Suomalaiset.
http://yle.fi/radiosuomi/
meilä ooon muutamisen ikkariakin radiota, mut kiitti linkistä. Sloogan sinulle Suomeksi, jos oma ruotti ei taivu.
”Ruotsalaisia emme enää ole, venäläisiksi emme tahdo tulla, olkaamme siis suomalaisia”
http://fi.wikipedia.org/wiki/Adolf_Iwar_Arwidsson
Tuu poikke tuu tän Tamperel,tääl on mukavaa.
http://www.iltalehti.fi/tampere/200901128899845_te.shtml
varmaan teitil siel Tampereel. Meil on vaan tois puol jokkee asiat parempii. Täytyyskin tehdä förillä 24 tunnin risteily, mitä olen uhannut tehdä, suosittelen sinullekkin.
kanssa sujuvasti. Ei tuu riitaa.
ja jos saan arvata sinä olet eräs turkulainen jonka kanssa keskustelen nyt. Hyvä kun ylläpito kertoo sinulle kirjoittajat voit täälä kertoa, ip- numerot ja kirjoittajat, meile muillekkin.
kuunella sisuradiota, minä törmäsin siihen vasta hiljakkoin, joku rekattu linkitteli sitä täälä. Itse vasta tänään huomasin, että se kuuluu ruotsissa.