Symantec Antivirus

laitoin Symantec Ativirus ohjelaman scannaamaan "full scan started on..." ja nyt se on siellä taustalla vipattanut jo 15 minsaa. millon se lopettaa ja mitä teen sitten kun se lopettaa. painanko vain "close" vai mitä pitää tehdä ?
1102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

saattaa skannata. close jos ei löydy mitään ja jos löytyy niin poista ne ja close. en oo käyttänyt tuota niin en tarkkaan tiedä mitä se ilmoittelee jos viruksia löytyy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


scan.................. kirjoitti:

laitoin Symantec Ativirus ohjelaman scannaamaan "full scan started on..." ja nyt se on siellä taustalla vipattanut jo 15 minsaa. millon se lopettaa ja mitä teen sitten kun se lopettaa. painanko vain "close" vai mitä pitää tehdä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu